O nas
15329
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15329,theme-bridge,bridge-core-1.0.5,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,columns-4,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
EPICENTRUM ART GALLERY

Galeria nasza powstała w 2019 roku, szczególną rolę przykładamy do prezentacji, promocji i sprzedaży sztuki i rzemiosła polskiego najwyższej klasy. Promocji polskich artystów zarówno w kraju jak i za granicą. Znajdziecie u nas państwo zarówno wybitne obrazy, rzeźbę, grafikę, tkaniny, ceramikę, szkło jak i przedmioty kolekcjonerskie.  Jest to też w pewnym sensie galeria autorska gdzie można zobaczyć i zakupić dzieła Jaremiego Picza.
W szczególności polecamy przepiękne okazy grafiki najwybitniejszych twórców nowoczesnej sztuki europejskiej i światowej m.in. Picasso, Chagall, Braque, Matiss, Touluse Loutrec czy Vasarely.
Jednocześnie staramy się aby zagwarantować naszym klientom autentyczność sprzedawanych dzieł sztuki.

Przykładamy wielkie znaczenie do tego aby prezentowane przez nas dzieła i przedmioty rzemiosła artystycznego były nie tylko nadzwyczajnej urody, ale również by były to rzeczy, których wartość wraz z upływem czasu stale rośnie.  Inwestycja w sztukę bowiem jest inwestycją najlepszą a zarazem przynoszącą prócz doznań artystycznych najlepsze profity finansowe.

Przygotowujemy również specjalny pakiet edukacyjny dla młodzieży szkolnej i dorosłych w skład, którego wchodzą wystawy sztuki współczesnej i prelekcje temu poświęcone.

Galeria nasza przyjmuję do sprzedaży lub kupuje za gotówkę ciekawe obrazy, rzeźbę, ceramikę, porcelanę, szkło, dokumenty, zdjęcia, elementy umundurowania i wyposażenia wojskowego, tkaninę artystyczną i obiekty kolekcjonerskie, za pomocą strony internetowej zapewniamy kontakt z galerią i możliwość przedstawiania swoich ofert.

Współpracujemy z najlepszymi galeriami w kraju, domami aukcyjnymi, galeriami zagranicznymi jak i najlepszymi rzeczoznawcami dzieł sztuki i znakomitymi historykami sztuki.